Kontaktinformationer

 
 
Formand i Ikast KFUM Håndbold
Heidi Møller Kristensen
Email: Formand@ikastkfum.dk
Mobil:  40 83 62 89
 
 
Bestyrelsen 
Email: Bestyrelsen@ikastkfum.dk 
 
 
 Kassere
Gitte Viborg
Email: kasserer@ikastkfum.dk
Mobil: 26 13 06 61  

 

Generelle spørgsmål til klubben
Spørgsmål angående medlemstilmelding 
Email: Info@ikastkfum.dk 
 Mobil: 21 82 57 61 

 

 Spørgsmål angående sponsor
Email: Sponsor@ikastkfum.dk
 Mobil: 40 83 62 89 

  

Spørgsmål angående håndboldskole
 Email: Haandboldskole@ikastkfum.dk
Mobil:21 82 57 61