Kontaktinformationer
Ikast KFUM Håndbold 
 
 
Formand i Ikast KFUM Håndbold
 
Pernille Mosegaard
Email: Formand@ikastkfum.dk
Mobil:  22 28 34 63
 
 
Bestyrelsen 
 
Email: Bestyrelsen@ikastkfum.dk 
 
 
Generelle spørgsmål til klubben + Spørgsmål angående medlemstilmelding 
 
Email: Info@ikastkfum.dk 
 Mobil: 21 82 57 61
 
 
 Spørgsmål angående sponsor
 
Sponsor@ikastkfum.dk
 Mobil: 28 44 60 48
 
Ungdomskonsulent
 
Anders Nordborg
Email: Ungdomskonsulent@ikastkfum.dk
Mobil: 21 82 57 61  
 
 
Spørgsmål angående frivillighed 
 
 email: Frivillig@ikastkfum.dk
 
 
 Spørgsmål til aktivitetsudvalget
 
Email: Aktivitetsudvalg@ikastkfum.dk 
 Mobil 21 82 57 61
 
Spørgsmål angående håndboldskole
 
Email: Haandboldskole@ikastkfum.dk 
 
 Mobil:22 24 86 08
 
 
Email på de forskellige afdelinger 
 
 
Mikro@ikastkfum.dk
 
U10pige@ikastkfum.dk
 
U10drenge@ikastkfum.dk
 
U12pige@ikastkfum.dk
 
U12drenge@ikastkfum.dk
 
U14pige@ikastkfum.dk
 
U14drenge@ikastkfum.dk